В Академії системного розвитку ви отримуєте консультацію за вашим запитом або можете вибрати навчальну програму з розстановок

Перелік наших послуг

Консультації з особистісного зростання, коучинг

Записатися
Розстановки, фасилітація організацій

Записатися
Навчальні програми базового рівня та підвищення кваліфікації

Записатися на курс
Обирайте наші навчальні курси та семінари для поліпшення якості Вашого життя і підвищення вашої професійної ефективності
Програми базового рівня, що навчають розстановкам, групи практики, інтервізії, супервізії

Ефективність фахівця багато в чому залежить від його розвитку в професії, від отримання нових або більш глибоких знань.

Крім, навчальних програм, у нас ви можете закріпити отримані знання на групах практики, а також дізнатися від колег практичні тонкощі на інтервізіях і перевірити себе на супервізіях.

Інтервізії являють собою групи практикуючих розстановників з обміну досвідом.

Супервізія — свого роду іспит на профпридатність, який рекомендується час від часу проходити кожному фахівцеві.

Курси підвищення кваліфікації для розстановників

У наш динамічний час важко бути успішним, не вдосконалюючись у своїй професії.

До ваших послуг курси підвищення кваліфікації, що складаються з теорії та груп практики за різними напрямками розстановочної роботи.

Ви отримуєте додаткову спеціалізовану підготовку в системно-феноменологічному підході (структурні розстановки, розстановки травми, системна робота з організаціями, розстановки симптомів, робота з залежностями тощо).

Також ви освоюєте профілактику професійного вигорання, особливості роботи з навчальними групами, методики проведення груп практики і супервізій і т. п.

Консультації, розстановки, семінари

Розстановка – це системно-феноменологічний метод надання допомоги через зчитування інформації з енерго-інформаційного поля.

Метод заснований на феномені заміщуючого сприйняття, а також законах систем.

Системним законам підпорядковується все – від сім’ї, тіла людини, структури особистості до підприємства, країни, планети в цілому.

Запит клієнта (проблема) розкладається на складові, які переносяться на замісників (учасників розстановки) або якорі (предмети).

Таким чином ви дивитеся на проблему з боку свіжим поглядом і в супроводі розстановника знаходите оптимальний варіант її вирішення.

Ми проведемо для вас індивідуальну консультацію або запропонуємо розстановку — в залежності від ваших особистих нюансів і особливостей вашого запиту.

Ви можете вибрати тематичні семінари. Кожен семінар складається з теорії та розстановочних вправ, спрямованих на гармонізацію різних сфер вашого життя.

Записатися
* - Обов'язково до заповнення