Література

Автор і назва книги
Анотація
Берт Хеллінгер “Порядки любові. Як життя і любов вдаються разом”
Ця книга представляє системну сімейну терапію Берта Хеллінгера “з перших рук”. У ній зібрані стенограми семінарів, які майстер проводив для різних аудиторій – як професіоналів у галузі душевного здоров’я (психотерапевтів, сімейних консультантів, лікарів), так і для людей, які бажають упоратися з кризами у взаєминах. Сам Б.Хеллінгер так характеризує свій підхід: “На відміну від класичної сімейної терапії, найважливішим елементом мого підходу є усвідомлення того, що за будь-якою поведінкою, навіть за тією, яка здається нам дуже дивною, стоїть любов. Прихованою дією силою всіх симптомів теж є любов.
Берт Хеллінгер “Порядки допомоги.
Вміння надавати допомогу – це мистецтво. Як і будь-яке інше мистецтво, воно вимагає навички, якій можна вчитися і в якій необхідно вдосконалюватись. Людина, яка допомагає, повинна відчувати того, кому надає допомогу, і розуміти, що з нею відбувається. Крім того, вона повинна розуміти, чи доречна і чи можлива допомога цій людині, і усвідомлювати межі своїх можливостей та наслідки своїх дій. Ця книга написана на основі матеріалів навчальних семінарів Берта Хеллінгера – творця методу системної сімейної розстановки. У ній наведено багато прикладів короткострокової терапії з використанням різних підходів.
Берт Хеллінгер “Любов духа. Що до неї призводить і як вона вдається”
Любов духу перебуває на службі життя. Вона долає межі любові, які ми встановили для себе та для інших, проводячи різницю між добром і злом. Ця книга знайомить нас із основними розуміннями, які дозволяють подолати ці межі в наших відносинах, причому на всіх рівнях. Тому ви знайдете в ній безліч вказівок, кожна з яких є наслідком живого досвіду. Вони допоможуть вам зрозуміти любов духу у всьому спектрі її дії та втілити у своєму особистому та професійному житті. Розуміння любові духу заклало основи для універсальної науки про людські стосунки. Це наука кохання.
Берт Хеллінгер “Богодумки. Їх коріння та їх вплив”
У цій книзі йдеться, перш за все, про те, які думки про Бога і які образи Бога виникають у людей, з яких прихованих джерел вони черпають ці думки, і до чого ці думки приводять у душі кожної окремої людини і між людьми.
Ілзе Кучера, Крістіна Шефлер “Що ж зі мною таке? Симптоми хвороб та сімейна розстановка”
Що ж зі мною таке? — хочуть знати багато пацієнтів, яким, незважаючи на нескінченні хождіння по лікарям, так і не стає кращим. Дивно, але виявляється, що за симптомами хвороб часто стоять конкретні події сімейної історії, виявити та усвідомити які дозволяє метод сімейної розстановки. Якщо це вдається, то хвороба може відступити. Так примирення із хворобою та симптомами відкриває шлях до рішень, які раніше були недоступні. “Коли ігноруються потреби душі, тіло починає кричати”, – у цьому терапевт і кардіолог, доктор медицини Ілзе Кучера протягом своєї багаторічної практики переконувалася не раз. Коли і чому виникають певні симптоми, у чому їх причини — це центральні питання її роботи. У методі сімейного розміщення, розробленому Бертом Хеллінгером, вона знайшла той терапевтичний підхід, який ідеально доповнює методи традиційної медицини. Ця книга – новаторська робота величезного значення. Поряд із масою нових поглядів, в ній описані конкретні кроки, що ведуть до нових, найчастіше разючих рішень.
Записатися
* - Обов'язково до заповнення