Розстановки-відмінний інструмент для фахівців і консультантів
Ви будете говорити з клієнтами однією мовою, зрозумілими для них смислами й термінами, дотримуючись їхніх уявлень про світ
Також розстановки підходять для самопізнання та гармонізації власного життя

Обирайте навчальну програму в залежності від ступеня вашого знайомства з методом, а також мети вивчення

Базовий курс з сімейних системних розстановок

Навчальні програми базового рівня для розстановників Сімейні системні розстановки. Базовий курс Сімейні системні розстановки прискорять і спростять пошук рішення за клієнтськими запитами.
Ви отримаєте інструмент для більш ефективної і глибокої роботи як при самодопомозі, так і в консультаційній практиці.
Зможете застосовувати його з групами, а також в індивідуальному консультуванні. Ви будете краще відчувати і чути клієнта, ясніше бачити його запит.

Докладніше
Розстановки структур і процесів

Навчальна програма для психологів і консультантів Хочете посилити ваші консультації, наочно показавши клієнту, що відбувається в його внутрішньому світі? Розширте можливості своєї практики за допомогою інструменту структурних розстановок. Ви зможете показати клієнту корінь його проблеми, не заглиблюючись в сімейний контекст і важкі динаміки. Програма включає теоретичні модулі та заняття в групах, де ви відразу ж застосуєте отримані знання на практиці.

Докладніше
Системна терапія відносин

Нова авторська навчальна програма Марго Іпатової "Системна терапія відносин" Ви дізнаєтесь більше про роботу із сексуальними проблемами, що виникають у людини особисто або в парі. В програмі методи роботи на всіх рівнях: на особистому рівні, на рівні пари та на рівні роду. Ви отримаєте знання про розвиток сексуальності на фізичному та психологічному рівнях, дізнаєтесь більше про найрозповсюдженіші сексуальні розлади та навчитесь їх діагностувати, освоїте методи роботи із сексуальною травмою. Програма включає в себе 6 модулів (2 дні теорії та 1 день практика).

Докладніше
Якщо вам потрібна допомога у виборі, зв'яжіться з нами або заповніть форму зворотного зв'язку
Записатися
* - Обов'язково до заповнення